Stáhněte si zdarma 9 tipů,
jak včas poznat, že něco není v pořádku

Víte, že pozdním vyřízením hypotéky riskujete u některých realitních kanceláří ztrátu složené zálohy?
Víte, že většina problémů při vyřizování hypotéky je úplně zbytečná?
A víte, že se problémům dá úspěšně a jednoduše předejít? 

Při vyřizování hypotéky je člověk často pod tlakem. Už by chtěl bydlet a mít klid. Ale nejdřív musí vyřídit všechny ty papíry, kterým moc nerozumí. 

Vyřízení hypotéky může proběhnout s velkou dávkou nervů nebo úplně v klidu. Vše záleží na schopnostech hypotečního poradce a tom, jestli si dovede ve věcech udržovat systém a pořádek.


Tuto brožuru jsme sepsali na základě našich více než 18 let zkušeností s hypotékami.

Získejte ZDARMA naše zkušenosti a praktické postřehy, které můžete i bez hloubkového studia hypoték využít pro zajištění klidného průběhu vyřizování vaší hypotéky. 

 

Zadejte své jméno a e-mailovou adresu a získejte tyto tipy.

 

Ochrana soukromí: Nenávidíme SPAM a slibujeme, že Vaše adresa bude v bezpečí.

Sdílejte s ostatními

 

Ochrana osobních údajů 

  1. Provozovatelem stránek je Pavel Mudra, se sídlem XYZ, provozovatel je registrován na Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem XYZ.
  2. Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů.
  3. Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje.
  4. Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj. zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové a statistické účely nebo za účelem zkvalitňování služeb.

Jaké osobní údaje shromažďujeme

O uživateli shromažďujeme tyto osobní údaje:

jméno, příjmení, e-mailová adresa

Jak s osobními údaji nakládáme

  1. Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány zabezpečeným systémem a uchovávány v bezpečném formátu v databázi provozovatele
  2. Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel webu.

Velmi nám záleží na tom, abychom se nedoupuštěli spamování. Všechny zprávy, které rozesíláme, jsou opatřeny odkazem pro odhlášení. Pokud zprávy od nás nechcete dále dostávat, použijte, prosím odhlašovací odkazy nebo nám napište emailem na adresu my@nespamujeme.cz.